Firma Handlowo - Usługowa "FRUTTA" istnieje na rynku od 2000 roku.

Jakość

Jakość

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem sklepów, restauracji, przedszkoli, wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych, firm kateringowych oraz stołówek.

Współpracujemy z najlepszymi importerami i producentami dzięki czemu posiadamy bogatą ofertę warzyw owoców krajowych i importowanych.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane zamówienie. Wieloletnie doświadczenie oraz polityka cenowa połączona z rozwiniętą logistyką wpływa korzystnie na współpracę z Klientami.

Misja i wartości

Posiadamy w ofercie świeże warzywa obierane pakowane próżniowo. Nasza firma jako jedna z nielicznych zajmuję się produkcją tego asortymentu, dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco realizować zamówienia, a to z kolei pozwala zaoferować Państwu najświeższy towar na rynku w przystępnych cenach. Stałą kontrolę nad produkcją sprawuje Państwowa Inspekcja Sanitarna. W celu zagwarantowania Państwu, że nasza żywność jest bezpieczna dla zdrowia wdrożyliśmy HACCP (System Zapewnienia Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności). Państwowa Inspekcja Sanitarna sprawuje ponadto bieżącą kontrolę naszych magazynów oraz samochodów, którymi przewozimy żywność. Nasi kierowcy posiadają aktualne badania umożliwiające kontakt z żywnością.

Jakość

Zdrowe - Świeże - Pyszne

Certyfikaty